Про нас

Навчально-консультаційний центр «Експертус» ‒ провідний експерт в галузі ведення зовнішньоекономічної діяльності у Західному регіоні України. Ми запрошуємо всіх охочих взяти участь у навчанні на наших курсах та отримати достатні знання та практичні навички в даній сфері.

Співпрацюючи з нами Ви отримаєте професійну допомогу у веденні зовнішньоекономічної діяльності, кваліфіковані консультації та навчання з ведення та заповнення митних та товаросупровідних документів

ПРАГНЕТЕ СТАТИ ФАХІВЦЯМИ У ГАЛУЗІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ?

Наша команда розробила програму навчальних курсів, які нададуть Вам достатні знання і можливості для розвитку, працевлаштуваннята ведення  ЗЕД.

Ми готуємо практиків. На протязі місяця Ви отримаєте всю необхідну інформацію для здійснення декларування та митного оформлення товарів.

Випускники отримують сертифікат про проходження навчання, а також можливість брати участь у круглих столах, конференціях та інших актуальних заходах.

НАША КОМАНДА

Навчально-консультаційний центр «Експертус» ‒ команда висококваліфікованих спеціалістів. Кожен із них досвідчений фахівець з великим багажем знань і практики.

Осягайте нові знання з найкращими з кращих!!!